Knight OnLine Güncel Koxp - Koxp Yapımı- Programlama - USKoxp ...
Sitemize Üye Değilseniz Lütfen Üye Olunuz. Eğer Üye İseniz Giriş Yapınız... Sitemizdeki Linkleri Görebilmeniz ve Konulara Cevap Yazabilmek İçin İçin Üye Olmanız Gerekmektedir...

AnasayfaTakvimAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

knight online Charların msn sifrelerini dehistirme yeni cıktı 2010 yapımıı kos bug bi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
tolu111
Üye
Üye

Puanlar : 13125
REP : 0

MesajKonu: knight online Charların msn sifrelerini dehistirme yeni cıktı 2010 yapımıı kos bug bi   Cuma Ağus. 13, 2010 11:53 am

- İlk Olarak Hotmail Adresinizin
- Hotmail Sayfasını açın
- Yeni Mesaj gönder
- Konu Bölümüne : password$; &nbsp"entity"$
- Kime : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.](live birlesik oluor)

YUKARIDAKİ BÖLÜMLERİ TAMAMLADIKDAN SONRA AŞAĞIDAKİ KODU MESAJ OLARAK YAPIŞTIR VE POSTALA GÖNDERMEDEN ÖNCE AŞAĞIDAKİ AÇIKLAMALARA GÖZ ATIN bol hackler dilerim

(kurbanın email adresi)/cgi-bin/startnewnumbers/v7.03.09.89 ofw$1.234.567.987.23/repeat+to+send+this+mail+to+an swer/method to+msn+or+hotmail+or windowslive to mail/check to number=getassmachinenumber+(ke ndi hotmail şifreni buraya yaz)-{M27568&java&rsa+ V239852^%46%48}<p>msnpasswordc racker/hotmailpasswordhacking/javaacces=scipt$aspx&amp;lc=10 55&amp;id=64855<p>id:13.522.2 5 6$\account

AÇIKLAMA
Not: Kurbanın e-mail adresini renkli olan yere yaz
kendi şifreni yaz
msn live'e gönderdiğimiz bu kod ile sanki biz şifremizi kaybetmişizde sıfırlamak için gönderimde bulunuyoruz ama onların otomatik servisleri bu kod üzerinde açık veriyor ve bize kurbanın msn adres bilgilerini sunuyor onlar açığı düzeltmeden iyi eğlenceler diliyorum şimdiden

maili ve sıfreyi parantez icinde yazacağız eger parantezler silinirse bu ıse yaramaz

bu maili gönderdikten sonra kurban msn yi açınca cevap gelecektır eger bu mailiniz spam olarak gorulmezse size cevap gelecektır eger sıfresi kırılmasa bıle size bılgılerı gelecektır
bunu ben suana kadar 16 -17 kısıde denedım ve 9 kısıde basarılı oldum tabı sizde deneyın ve basarınızı buraya yazın bence mutlaka denemelısınız

knight online Charların msn sifrelerini dehistirme yeni cıktı 2010 yapımıı kos bug bi
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bedava En İyi 10 Online Video Çevirici
» 212.174.140.26 Yeni acıldı 25.08.2010
» Yeni Bdw Saatleri
» de_fantastic4 yeni map..
» FunkFumt2 swde npc yok